Jazykové kurzy ruštiny

Vedeli ste, že po angličtine je ruský jazyk druhým najpoužívanejším na internete? Rusky hovorí 258 miliónov ľudí a je jedným zo šiestich oficiálnych jazykov OSN. Jazyk, v ktorom tvoril Dostojevský aj Tolstoj, sa dnes používa nielen v Rusku, ale dohovoríte sa ním v stredoázijských republikách, Pobaltí, alebo na Kaukaze. Za zmienku stojí aj fakt, že ide o najrozšírenejší neoficiálny jazyk v Izraeli.

Ruština je proste stále v kurze. Kvalifikovaní lektori v SKYPERS bez problémov zistia, či máte bunky na tento slovanský jazyk. Ak už ale máte základy ruštiny zvládnuté, môžete si u nás precvičiť svoje vedomosti konverzáciou s rodeným hovorcom.

Ponúkané úrovne jazykových kurzov

Individuálne kurzy – VIP 1 a VIP 2

V prípade, že chcete chodiť na kurz formou one-to-one (jeden žiak, jeden lektor), prípadne ste iba dvaja (partneri, spolupracovníci a pod), môžete využiť náš program VIP.  Zaručujeme vám v ňom, že lektor sa bude venovať iba vám a do vašej miniskupiny už nebudú zaradení iní študenti.

V programe VIP si študenti platia kurz po mesiaci a kurz nemusí mať presný časový plán, pretože počet a frekvenciu hodín si určujú samotní účastníci. V prípade individuálneho kurzu sa snažíme prispôsobiť vašim požiadavkám – časovo, frekvenciou, dĺžkou hodiny, dĺžkou kurzu a samozrejme jeho samotným obsahom.

Rapidka - 15 minút online konverzácie

Rapidka je unikátny spôsob online konverzácie, vhodný najmä pre individuálnych študentov, ktorí už zvládli základy cudzieho jazyka. Pri koncepte Rapidka vám bude stačiť 15 minút – teda malé a pravidelné dávkovanie, ktoré prináša veľký efekt. Rapidka je vhodná pre tých, čo majú riadny kurz raz týždenne, ale radi by si ešte chvíľku „pokecali“, ale aj pre tých, ktorí nechcú zabudnúť naučenú reč, prípadne sa zlepšiť v komunikácii.