Jazykové kurzy španielčiny

Anglicky a nemecky vie takmer každý. Je najvyšší čas naučiť sa iný jazyk. Preto otvárame aj kurzy španielčiny, po angličtine, hindštine a čínštine  štvrtého najrozšírenejšieho jazyka na svete. V tomto školskom roku plánujeme otvoriť nové kurzy pre začiatočníkov, falošných začiatočníkov aj pokročilých. Využite jedinečnú príležitosť konverzovať zoči-voči s rodeným hovorcom španielčiny, ktoré ponúkame v SKYPERS. Pre tých, ktorí si trúfajú, je ponuke aj možnosť učiť sa španielčinu prostredníctvom angličtiny (naša lektorka Yaiza je rodená Španielka, ale vyštudovala aj angličtinu).

  • Pre začiatočníkov, mierne pokročilých, aj skúsených používateľov
  • Kvalifikovaní slovenskí lektori, alebo rodení hovorcovia španielčiny
  • Zabezpečíme všetky najnovšie študijné materiály
  • Malé skupinky
  • Príprava na bilingválne gymnázium.

Ponúkané úrovne jazykových kurzov

Všeobecné skupinové kurzy

Skupiny majú pevný týždňový program a základný kurz trvá tri trimestre deväť mesiacov), ktoré študenti uhrádzajú po jednom trimestri (troch mesiacoch). Dĺžka hodiny je 2 x 45 min. Tento spôsob sa nám osvedčil najmä pre ľudí, ktorí sú pracovne alebo inak vyťažení a nedokážu prísť na jazykový kurz viac ako jedenkrát týždenne. 

 

Individuálne kurzy – VIP a VIP 2

V prípade, že chcete chodiť na kurz formou one-to-one (jeden žiak, jeden lektor), prípadne ste iba dvaja (partneri, spolupracovníci a pod), môžete využiť náš program VIP.  Zaručujeme vám v ňom, že lektor sa bude venovať iba vám a do vašej miniskupiny už nebudú zaradení iní študenti.

V programe VIP si študenti platia kurz po mesiaci a kurz nemusí mať presný časový plán, pretože počet a frekvenciu hodín si určujú samotní účastníci. V prípade individuálneho kurzu sa snažíme prispôsobiť vašim požiadavkám – časovo, frekvenciou, dĺžkou hodiny, dĺžkou kurzu a samozrejme jeho samotným obsahom.

Príprava na DELE

Španielske diplomy DELE (Diplomas de Español como Lengua Extranjera) sú oficiálne diplomy preukazujúce stupeň znalosti španielskeho jazyka vo všetkých úrovniach podľa Spoločného európskeho rámca. Udeľuje ich Instituto Cervantes (Cervantzesov inštitút) v mene španielskeho Ministerstva školstva. Platnosť týchto certifikátov je bez časového obmedzenia a majú široké medzinárodné uznanie. V SKYPERS ponúkame prípravu na DELE B2 a DELE C1. Na štúdium v Španielsku, alebo pre pracovné účely, je nutná znalosť španielskeho jazyka minimálne B2 . Vyššia úroveň diplomu DELE C1 preukazuje schopnosť porozumieť širokému spektru dlhých a náročných textov. Držiteľ tohto diplomu je schopný plynule a spontánne komunikovať bez nutnosti „loviť“ slovíčka z pamäte.

Príprava na DELE B2
Príprava na DELE C1

Španielčina pre maturantov

Počas školského roka máte možnosť si prehĺbiť vedomosti z maturitných otázok a pripraviť sa na zvládnutie skúšky dospelosti. Skúsení lektori vás prevedú cez úrovne B1 a B2 európskeho referenčného rámca bezbolestne a bez stresov.

Rapidka - 15 minút online konverzácie

Rapidka je unikátny spôsob online konverzácie, vhodný najmä pre individuálnych študentov, ktorí už zvládli základy cudzieho jazyka. Pri koncepte Rapidka vám bude stačiť 15 minút – teda malé a pravidelné dávkovanie, ktoré prináša veľký efekt. Rapidka je vhodná pre tých, čo majú riadny kurz raz týždenne, ale radi by si ešte chvíľku „pokecali“, ale aj pre tých, ktorí nechcú zabudnúť naučenú reč, prípadne sa zlepšiť v komunikácii.