Prečo jazyková škola Skypers?

O nás

Mnohí z vás už skúsili nejaký jazykový kurz – a často s malým efektom. Máme pre vás radu: Nevyhadzujte peniaze na amatérov s neprofesionálnym prístupom a v kuchynských podmienkach. Vieme, že jazyky sa človek učí najrýchlejšie, keď je vystavený situácii, kde mu rodný jazyk nepomôže. Snažíme sa tieto podmienky napodobniť a dosahujeme v tom výborné výsledky. Najefektívnejšie sú naše VIP 1 a VIP 2 kurzy, ktoré vám vieme „ušiť na mieru“.

Sme jazyková škola sídliaca v Piešťanoch, no vďaka čoraz populárnejšej online výučbe pôsobiaca aj ďaleko za hranice piešťanského okresu. Naša škola si môže dať prívlastok „rodinná“. Naším cieľom nie je rásť do veľkosti dinosaura, ale budovať kvalitu. Od toho sa odvíja štýl našej práce: Radosť, škola hrou, trénovanie praktických zručností, nadväzovanie priateľstiev. Ponúkame kurzy anglického, nemeckého, talianskeho, ruského, španielskeho, francúzskeho a portugalského jazyka. V našej ponuke nechýba, samozrejme, ani slovenčina pre cudzincov.

Hodnoty​

 

1.

Malé skupiny

Ak máte radi spoločnosť, študovať môžete v malej skupinke 3-6 ľudí. Väčšie skupiny máme len výnimočne, pri akciových kurzoch, ktoré sú spravidla lacnejšie.

2.

Individuálne kurzy

V prípade, že potrebujete napredovať rýchlejšie, odporúčame individuálny kurz – VIP 1 (len vy a lektor), alebo VIP 2 (vy, plus váš kamarát/partner a lektor). Sami si určíte aké dlhé majú byť hodiny a ako často budete kurz navštevovať.

3.

Motivácia študentov

Množstvo rôznych učebníc študentov mätie. Z čoho sa učiť? Odpoveď je jednoduchá: najlepšie sú tie knihy a ten postup, ktorý je vám sympatický a ktorý sa najviac priblíži vašim očakávaniam. Pomôžeme vám s výberom správneho kurzu, otestujeme vás a nájdeme učebnicu, ktorá bude spĺňať vaše predstavy. Za najpodstatnejšiu súčasť výučby považujeme správne študentov motivovať. Pretože vieme, ako prebudiť vašu motiváciu, nebojíme sa povedať, že naučíme aj najväčších darebákov

Máte otázky?

Tu nájdete najčastejšie otázky s odpoveďami.
Klikni sem