Jazykové kurzy francúžštiny

Radi by ste rozumeli čo hovorí herec Jean Reno, alebo o čom spievajú Zaz, Edit Piaf, alebo Manu Chao? Potom vám neostáva nič iné, len sa pustiť do francúzštiny, piateho najrozšírenejšieho jazyka na svete. Používa ho 280 miliónov ľudí. Bude sa vám hodiť nielen vo Francúzsku, ale aj v Belgicku, Kanade, Monaku, Švajčiarsku, či na Madagaskare. Zoznam je ozaj dlhý.

Až v 29 krajinách sveta sa používa tento románsky jazyk. V SKYPERS vás vieme naučiť základy francúzštiny, pripraviť vás na pracovný pohovor, skúšky, či obchodné rokovanie. Cibriť svoju komunikáciu môžete aj s naším rodeným hovorcom.

Ponúkané úrovne jazykových kurzov

Individuálne kurzy – VIP 1 a VIP 2

V prípade, že chcete chodiť na kurz formou one-to-one (jeden žiak, jeden lektor), prípadne ste iba dvaja (partneri, spolupracovníci a pod), môžete využiť náš program VIP.  Zaručujeme vám v ňom, že lektor sa bude venovať iba vám a do vašej miniskupiny už nebudú zaradení iní študenti.

V programe VIP si študenti platia kurz po mesiaci a kurz nemusí mať presný časový plán, pretože počet a frekvenciu hodín si určujú samotní účastníci. V prípade individuálneho kurzu sa snažíme prispôsobiť vašim požiadavkám – časovo, frekvenciou, dĺžkou hodiny, dĺžkou kurzu a samozrejme jeho samotným obsahom.

Rapidka - 15 minút online konverzácie

Rapidka je unikátny spôsob online konverzácie, vhodný najmä pre individuálnych študentov, ktorí už zvládli základy cudzieho jazyka. Pri koncepte Rapidka vám bude stačiť 15 minút – teda malé a pravidelné dávkovanie, ktoré prináša veľký efekt. Rapidka je vhodná pre tých, čo majú riadny kurz raz týždenne, ale radi by si ešte chvíľku „pokecali“, ale aj pre tých, ktorí nechcú zabudnúť naučenú reč, prípadne sa zlepšiť v komunikácii.