Jazykové kurzy pre verejnosť

Kurzy pre verejnosť sú určené všetkým, ktorí chcú pokračovať v ďalšom vzdelávaní popri doterajšej škole, alebo zamestnaní. Kurzy sú organizované buď v skupine 3 – 6 študentov, alebo v tzv. VIP programe (max dvaja študenti). Sme presvedčení a naša dlhoročná prax a reakcie študentov nás v tom len utvrdzujú, že v malých skupinách má každý účastník dostatočne veľa príležitostí pracovať s jazykom.

Najlepšou investíciou je investícia do vzdelania. S týmto úmyslom sme pred časom spustili predaj darčekových kupónov na jazykové kurzy. Kupóny sa medzitým stali jedným z našich najobľúbenejších produktov a vyhľadávaným narodeninovým, alebo vianočným darčekom. Platia na všetky jazyky, ktoré máme v aktuálnej ponuke. Viac informácií môžete získať na info@skypers.sk, alebo telefomicky na 0917 920 556.

Všeobecné skupinové kurzy

Skupiny majú pevný týždňový program a základný kurz trvá tri trimestre deväť mesiacov), ktoré študenti uhrádzajú po jednom trimestri (troch mesiacoch). Dĺžka hodiny je 2 x 45 min. Tento spôsob sa nám osvedčil najmä pre ľudí, ktorí sú pracovne alebo inak vyťažení a nedokážu prísť na jazykový kurz viac ako jedenkrát týždenne. Skupinové kurzy robíme pre nasledujúce jazyky:

 

Individuálne kurzy – VIP 1 a VIP 2

V prípade, že chcete chodiť na kurz formou one-to-one (jeden žiak, jeden lektor), prípadne ste iba dvaja (partneri, spolupracovníci a pod), môžete využiť náš program VIP.  Zaručujeme vám v ňom, že lektor sa bude venovať iba vám a do vašej miniskupiny už nebudú zaradení iní študenti.

V programe VIP si študenti platia kurz po mesiaci a kurz nemusí mať presný časový plán, pretože počet a frekvenciu hodín si určujú samotní účastníci. V prípade individuálneho kurzu sa snažíme prispôsobiť vašim požiadavkám – časovo, frekvenciou, dĺžkou hodiny, dĺžkou kurzu a samozrejme jeho samotným obsahom.

V jazykovej škole SKYPERS poskytujeme individuálne kurzy všetkých svetových jazykov. Môžete si vybrať z ponuky:

Ponúkané úrovne jazykových kurzov

Rapidka - 15 minút online konverzácie

Rapidka je unikátny spôsob online konverzácie, vhodný najmä pre individuálnych študentov, ktorí už zvládli základy cudzieho jazyka. Pri koncepte Rapidka vám bude stačiť 15 minút – teda malé a pravidelné dávkovanie, ktoré prináša veľký efekt. Rapidka je vhodná pre tých, čo majú riadny kurz raz týždenne, ale radi by si ešte chvíľku „pokecali“, ale aj pre tých, ktorí nechcú zabudnúť naučenú reč, prípadne sa zlepšiť v komunikácii.

Ponúkané úrovne jazykových kurzov

Skupinové kurzy pre deti školského veku

Skupinové kurzy (pre deti iba anglický a nemecký jazyk) prebiehajú taktiež v malých skupinách 3 – 6 osôb. Dĺžka hodiny je 45 minút jedenkrát týždenne.
Základný kurz trvá trimester (t.j. 12 týždňov).

Čo ponúkame okrem profesionality?

Angličtina a ďalšie jazyky pre maturantov

Odbornosť našich lektorov je zárukou toho, že vieme, čo je potrebné k úspešnému zvládnutiu maturitnej skúšky. Dôkazom sú aj desiatky stredoškolákov, ktorým sme pomohli preplávať cez úskalia maturity, a ktorí predtým nedokázali držať krok so školskými osnovami.

Nezameriavame sa výlučne len na angličtinu. Pomôžeme vám s prípravou na maturitnú skúšku (alebo prijímací pohovor) z týchto jazykov: